Vitamín C pomaranč s rakytníkom + zinok 300 mg (20 ks)

Code: VI400622
4,83 € / BAL. 5,80 € incl. VAT
Skladom (8 BAL.)
Delivery to:
25.04.2024

Detailed information

Fast delivery of goods
Fast delivery within 48 hours
If we have the goods in stock.
Month's warranty
Month's warranty
For selected products

Product detailed description

Vitar Vitamín C 300 mg + rakytník + zinok je moderným výživovým doplnkom v praktických jednorazových vrecúškach, ktoré umožňujú vysoko komfortné úživanie bez zapíjania. Aktívne látky sú pre organizmus lepšie vstrebateľné, s rýchlejším nástupom účinku. Prípravok je vhodným výživovým doplnkom pre posilnenie imunity, významným antioxidantom, ktorý výrazne zasahuje do rady životných pochodov. Je potrebný pre tvorbu kolagénu, ktorý pôsobí podporne v ľudských tkanivách - svaloch, šľachách, chrupavkách a koži. Významne sa podieľa na funkcii imunitného systému a je dôležitý pre udržanie dobrého stavu celého organizmu. Zinok je dôležitý pre funkciu imunitného systému, priaznivo tiež pôsobí na kvalitu pokožky, vlasov a nechtov. Rakytník rešetliakový podporuje imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť oranizmu. Prispieva k normálnemu stavu pokožky a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. V tradičnej medicíne je vzácny pre vysoký obsah vitamínu C, E a karoténoidov.

 

Návod na použitie

Odporúčané dávkovanie: Deti od 12 rokov a dospelí 1 vrecúško denne. Obsah vrecúška nasypte do úst, pomaly nechajte rozpustiť a prehltnite. Nevhodné pre deti do 12 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

 

Výživové údaje/jednotka

vitamín C (kyselina L-askorbová): 300 mg (375 %)
zinok (citran zinočnatý): 5 mg (50 %)
extrakt z rakytníka rešetliakového (Hippophae Rhamnoides): 20 mg

 

Zoznam zložiek

sladidlo - sorbitol, kyselina L-askorbová, extrakt z plodov rakytníka rešetliakového, citran zinočnatý, prírodná aróma, protihrudkujúca látka - mastenec, sladidlá - sukralóza, citróza (neohesperidín DC).

Additional parameters

Category: Iontové nápoje
Počet kusov v balení: 20 kusov
Množstvo v balení: 20 KS

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Do not fill out this field: