Možnosť platby


Platba pri prevzatí tovaru

Táto platba v hotovosti, alebo kartou je možná iba pri osobnom odbere na sklade v Novom Meste nad Váhom.


 

Predfaktúra

Ak si zvolíte platbu predfaktúra, automaticky vám na e-mail pošleme zálohovú faktúru. Po pripísaní platby na náš účet na ten istý e-mail obdržíte daňový doklad.

Pri platbe prevodom vopred:

  • môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby
  • je nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do siedmych pracovných dní; v opačnom prípade je možné považovať objednávku za zrušenú.


 

Faktúra - dohodou

Nakupujete od nás pravidelne? Nie ste nikde dlžníkom? V tom prípade si vyberte platbu faktúra - dohodou. Naši pracovníci skontrolujú údaje v našich databázach. Ak bude niekde problém budeme Vás kontaktovať a navrhneme iný spôsob platby. Platí len pre firmy !


 

Dobierka (platba pri prevzatí tovaru) - Momentálne pozastavené.

Tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti. Táto služba je spoplatnená. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky.


Platba kartou

Nemusíte mať pri sebe hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť vašu kreditnú kartu a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na stránky Shoptet PAY pre dokončenie platby. Priradenie platby k vašej objednávke prebehne v priebehu niekoľkých minút po úhrade. Vo formulári už bude vyplnená suma zodpovedajúca celkovej hodnote objednávky. Po dokončení platby budete presmerovaný späť na náš e-shop a dostanete potvrdzovací e-mail s informáciou, že platba prebehla úspešne a vašu objednávku ihneď spracujeme. 

PCI DSS Level 1 3D Secure Visa Mastercard Apple Pay Google Pay Bitcoin
 

 

Čo je platobná brána Shoptet Pay?

Platobná brána Shoptet Pay je rýchlym a bezpečným platobným nástrojom pre drobné platby v bežnom živote. Platobná brána Shoptet Pay umožňuje platbu niekoľkými spôsobmi.

99,9 % platieb prebieha hladko

Ako často riešite zablúdené platby so zákazníkmi? Ak sa platba na strane zákazníka zasekne, v histórii objednávok môžete ľahko nájsť aj dôvod zamietnutia transakcie.

Inline brána s podporou Native 3DS

Vďaka unikátnej kombinácii funkcií inline brány a Native 3DS zákazníci pri platení vôbec neopúšťajú váš e-shop. Platobná brána aj potvrdenie u banky sa zobrazujú priamo v e-shope a nedochádza k žiadnemu presmerovaniu.

Platby cez Google Pay

Máte službu Shoptet Pay? Teraz môžu vaši zákazníci využívať plnohodnotné platby bez komplikovaného presmerovania pomocou obľúbenej služby Google Pay. Noví klienti sú automaticky pridaní do služby Google Pay po aktivácii služby Shoptet Pay.

Plnohodnotná platba cez Apple Pay

Umožnite zákazníkom platiť pomocou obľúbenej digitálnej peňaženky Apple Pay. Platba je pohodlná a bezpečná.

 
 

Bleskurýchle vyplnenie platobných údajov

Ako môžete novým zákazníkom čo najviac spríjemniť proces platby? Namiesto ručného zadávania údajov budú môcť jednoducho naskenovať platobnú kartu! Všetko dôležité bude vopred vyplnené a samotná platba bude rýchla a pohodlná.

Zapamätaná karta

Stačí, ak zákazník raz zaplatí kartou. Pri ďalšej platbe už len potvrdí platbu a nezadáva číslo karty.