Objednávky prijaté po 20.12.2023 sa budú vybavovať a expedovať od 4.1.2024. Ďakujeme za pochopenie

Plastové palety

Plastové palety sú vhodné pre prepravu tovaru po celom svete.

Aké plastové palety sa nachádzajú v našej ponuke?

#ShowMore#

Palety plastové sú odolné proti poškriabaniu, vyrobené z vysoko kvalitného plastu. Ponúkame Vám široký výber paliet pre strojárstvo, výrobu, prepravu, skladovanie, ale aj pre potravinárstvo. Plastové palety majú univerzálnu veľkosť a sú skutočne veľmi pevné. Palety sú určené aj na každodennú manipuláciu.

Ponúkame Vám palety z plastu, ktoré odolajú aj tej najväčšej záťaži. Všetky palety sú vysoko odolné proti poškriabaniu, keďže sú zhotovené z kvalitného plastu.

Europaleta či europalety z plastu? Palety z plastu majú rôzne využitie

Na výber máte palety pre strojárstvo, výrobu, prepravu, skladovanie, ako aj praktické palety pre potravinárstvo. Všetky plastové palety od nás majú univerzálnu veľkosť a sú veľmi odolné, takže sa hodia aj na každodennú manipuláciu.

Ľahké, stredné alebo ťažké palety

Plastová paleta je univerzálny pomocník všade tam, kde je preferovaná čistota pri manipulácii s tovarom. V závislosti od toho, o aký tvar sa jedná, si môžete zvoliť typ palety. V našej ponuke nájdete palety ľahké, stredné, ako aj ťažké palety, ktoré sú vhodné na manipuláciu ťažkých bremien, prípadne v regáloch. Keďže ide o palety z vysoko odolných plastov, nemusíte sa obávať, že sa poškodia.

Paletové kontajnery a nástavce

U nás nájdete všetko potrebné príslušenstvo k Vašim paletám. Vyberajte spomedzi deliacich mreží pre paletové nástavce, medziroštov, paletových nástavcov, ako aj paletové držiaky či kontajnery.

plastove-palety1

Rýchle dopručenie tovaru
Rýchle doručenie do 48 h
Ak máme tovar na sklade .
Mesiacov záruka
Mesiacov záruka
Na vybrané produkty