Plastové prepravky

Vyberte si z ponuky plastových prepraviek a plastových nádob, ktoré Vám ponúkame!

Plastové prepravky - Váš najlepší pomocník pre poriadok v sklade

Plastové prepravky sú vďaka rôznorodosti farieb výborný pomocník pre prehľadné uskladnenie rôznorodého tovaru. Pozrite si alebo stiahnite náš katalóg s ponukou prepraviek.

#ShowMore#

Aké plastové prepravky a plastové nádoby Vám ponúkame?

V ponuke máme rôzne typy plastových prepraviek a nádob a to: rovné, skosené prepravky, kónické prepravky, univerzálne prepravky, skladacie prepravky, regálové prepravky tzv. - multiboxy. Všetky plastové prepravky sú stohovateľné a takisto je možné ich dodať v antistatickom prevedí (tzv. ESD prevedenie, vhodné pre elektrotechnický priemysel). Vyrábané plastové prepravky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a slúžia aj ako efektívne vratné obaly. Naše plastové prepravky nie sú vyrábané z recyklátov, čo znamená že sú vhodné pre priamy styk s potravinami. Môžete si kúpiť aj prepravky na mäso, prepravky na ovocie a zeleninu i prepravky na pečivo, lahôdky, cukrárske prepravky.

Plastové prepravky / nádoby – najlepší pomocník pre poriadok v sklade

Plastové prepravky sú ideálnym riešením pre udržanie poriadku v skladových a výrobných priestoroch vašej spoločnosti. Ponúkame naozaj široké portfólio plastových prepraviek, z ktorého si určite vyberiete ten správny model, vhodný do vašich priestorov.

#ShowMore#

VÝHODY PLASTOVÝCH PREPRAVIEK

  • VARIABILITA PREPRAVIEK

V našej ponuke nájdete rôzne typy plastových prepraviek – rovné, skosené, kónické, euro prepravky, skladacie ako aj regálové prepravky tzv. multiboxy. S našou ponukou plastových prepraviek dokážete vhodne a efektívne skladovať akýkoľvek tovar!

  • PREHĽADNOSŤ NÁDOB

Rôznorodý tovar môžete jednoducho uskladniť do plastových prepraviek rôznych farieb, takže rozlíšenie tovaru v sklade bude prehľadné, rýchle a viditeľné na prvý pohľad.

  • SKLADNOSŤ PREPRAVIEK

Všetky plastové prepravky sú stohovateľné, takže je ich uloženie v sklade alebo výrobných priestoroch mimoriadne praktické. Slúžia aj ako efektívne vratné obaly.

  • NÍZKA HMOTNOSŤ NÁDOB

Nízka hmotnosť plastových prepraviek výrazne uľahčuje manipuláciu s tovarom aj s prázdnymi prepravkami.

  • NOSNOSŤ PREPRAVIEK

Napriek tomu, že plastové prepravky majú nízku hmotnosť, zachovávajú si stabilitu, pevnosť a vysokú nosnosť.

  • KVALITA MATERIÁLOV NÁDOB

Plastové prepravky sú vyrobené z kvalitných materiálov. Tak isto je možné dodať plastové prepravky v antistatickom prevedení (tzv. ESD prevedenie), vhodnom pre elektrotechnický priemysel.

  • DOPLNKY K PREPRAVKÁM

V našej ponuke nájdete širokú škálu doplnkov ku plastovým prepravkám, ktoré zabezpečia bezproblémové uskladnenie tovaru a manipuláciu, napr. deliče do prepraviek, veká, podvozky, kolieska, uzamykateľný systém a iné. Máme všetko, čo potrebujete k maximálnemu využitiu vašich plastových prepraviek!

  • POTLAČ PREPRAVIEK

Plastové prepravky, plastové palety, plastové vedrá je možné na mieru potlačiť v našich alebo vašich priestoroch. Ponúkame aj službu potlače pre vaše pôvodné plastové prepravky, ktoré neboli zakúpené u nás.

Rýchle dopručenie tovaru
Rýchle doručenie do 48 h
Ak máme tovar na sklade .
Mesiacov záruka
Mesiacov záruka
Na vybrané produkty