Nitra – vybavenie pre sklady a logistické centrá

Medzi našimi spokojnými zákazníkmi sa nachádzajú aj firmy, dielne a sklady v Nitre a blízkom okolí. Videli ste naše regály u obchodného partnera a chceli by ste také aj vy? Prezrite si našu ponuku regálov a regálových systémov, ktoré montujeme po celom Slovensku a navrhujeme ich na mieru. 

Paletové regály

Medzi najväčšie a zároveň najpevnejšie regály patria takzvané paletové regály, ktoré sú určené do veľkých skladov s niekoľkometrovou výškou. Tovar sa do nich ukladá pomocou vysokozdvižných vozíkov alebo osobných žeriavnych plošín. Regály vieme naprojektovať na mieru.

Trubkový systém

Trubkový systém je vhodný na výrobu akéhokoľvek typu dielenského a skladového “nábytku”. Vyrobíme vám vozíky, poličky, regály, dokonca aj pracovné stoly alebo rôzne plošiny. Prezrite si niektoré zaujímavé produkty, ktoré boli na mieru navrhnuté a vyrobené na mieru podľa potreby zákazníky.

trubkovy-system

Nerezové regály

Nerezové regály sú vhodné najmä v potravinárstve a gastronomickom segmente, kde dovoľujú dodržiavať naozaj vysoký štandard hygieny, odolnosti voči korózii a umožňujú jednoduché čistenie aj dezinfekciu. 

trubkovy-system1

Revízia regálov v Nitre aj okolí

Týmito tromi typmi naša ponuka regálov nekončí, práve naopak. Okrem ďalších zaujímavých typov regálov ponúkame napríklad aj záručný a pozáručný servis, ale aj povinnú revíziu regálov, ktorú pre vás nie len vykonáme, ale vám ju aj pravidelne pripomenieme.

Vyskúšajte online návrhár regálov

Ak potrebujete atypický regál do konkrétneho priestoru, neváhajte a navrhnite si ho sami v našom online návrhári regálov. Celý proces navrhovania je jednoduchý. My vám vyrobíme regál presne podľa vašich predstáv a zadaných požiadaviek.