Sklady v Bratislave majú to správne vybavenie

Naša spoločnosť má svojich verných zákazníkov aj v hlavnom meste Slovenska. Mnohé spoločnosti z Bratislavy a jej satelitných miest a obcí sa presvedčili, že vysoká kvalita regálov Storage je presne to pravé.

Regály pre bratislavské sklady

Paletové regály Storage už našli svoje miesto v mnohých logistických centrách, ale aj menších skladoch obchodných prevádzok v centre, ale aj okrajových častiach Bratislavy. Na našich regáloch nájdete čerstvé potraviny v reštauráciách, ale aj tovar luxusných butikov či materiál v priemyselnej výrobe.

regaly-bratislava_2

Dielenský nábytok aj v Bratislave

Kovový nábytok do dielne s logom Storage nájdete v nejednej bratislavskej firme. Množstvo automobilových dielní, ale aj stolárskych či iných dielní využíva práve nábytok od Storage za výhodnú cenu, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou.

Vybavenie pre každú kanceláriu v Bratislave

Kancelárske pomôcky sú nevyhnutným vybavením každej jednej spoloćnosti. Ak nechcete, aby vám došli v tom najnevhodnejšom momente, objednajte si ich zo Storage. V ponuke máme všetko od písacích potrieb až po kancelársku techniku.

regaly-bratislava_3

Zariaďujete firmu v Bratislave?

Máme pre vás aj ochranné a dezinfekčné prostriedky. Tie sú najmä v súčasnosti povinnou výbavou každej jednej prevádzky. Chráňte zdravie seba aj vašich zamestnancov za výhodné ceny. Rúška, ale aj dezinfekčné prostriedky vo veľkých baleniach sa oplatia.

Neváhajte nás kontaktovať

Máte záujem o naše produkty? Neváhajte nás kontaktovať. Sídlime v Novom Meste nad Váhom len 100 km od Bratislavy. Radi pre vás pripravíme individuálnu cenovú ponuku, ale aj za vás vybavíme revíziu regálových systémov.