Regálové systémy pre firmy v Trnave

Podnikáte v Trnave a blízkom okolí a rozhodli ste sa dať vašim skladom nový vzhľad? Alebo ešte len pracujete na otvorení vašej spoločnosti a lámete si hlavu nad tým, ako vybavíte vaše skladové priestory? Máme pre vás riešenie na mieru – regály a regálové systémy od Storage.

Regálové systémy pre trnavské sklady

Sídlite alebo zakladáte spoločnosť v Trnave a obzeráte sa po nových skladových a regálových systémoch? Máme pre vás riešenie priamo na mieru. Prezrite si našu ponuku regálov a regálových systémov do každého skladu – k dispozícii máme paletové, policové, ale aj obchodné regály.

V Trnave majú naše regály mnohé firmy

Trnava patrí medzi naše obľúbené odberné miesta. V jej okolí používajú naše regály mnohé spokojné firmy, mimo iného napríklad aj Samsung Slovakia. Ak sa chcete aj vy pridať k našim spokojným zákazníkom, vyberte si regálové systémy z našej ponuky.

Pridajte sa medzi našich partnerov

Stať sa obchodným partnerom Storage nie je vôbec na zahodenie. Okrem predaju regálov a regálových systémov vieme pre vás zabezpečiť aj dovoz, montáž, a každoročne plánovanú revíziu vašich regálových systémov, na ktorú rozhodne nesmiete zabudnúť. My sa o ňu postaráme.

Pripravíme vám ponuku na mieru

Všetky regály z našej ponuky vám vieme navrhnúť priamo na mieru. Radi zariadime obrovský sklad s rozlohou desiatok tisíc metrov štvorcových, ale aj menšie sklady v dielňach, reštauráciách alebo obchodoch. Menšie regály si viete nakonfigurovať aj sami prostredníctvom nášho online návrhára regálov.

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať

Sme pripravení kedykoľvek odpovedať na vaše otázky. Ak sa chcete stať našimi spokojnými klientmi, neváhajte nás kontaktovať alebo nás kedykoľvek navštívte priamo v Novom Meste nad Váhom. Tešíme sa na spoluprácu.