Regály a regálové systémy Košice

Ponuka Storage sa rozrastá rovnako, ako sa rozrastajú aj rady našich spokojných zákazníkov. Nejeden z nich má sídlo svojej spoločnosti v metropole východu – v Košiciach. Radi zariadime aj vašu firmu – nielen u nás na západe, ale aj v košickom kraji.

Košické sklady s regálmi od Storage

Nerezové regály na potraviny, regály na pneumatiky, ale aj variabilný trubkový systém si od nás objednáva čoraz viac zákazníkov aj z východného Slovenska. Naše regály spĺňajú najvyššie bezpečnostné normy a montujeme ich v podstate v každom jednom odvetví.

Kvalitné regálové systémy aj do metropoly východu

Regálové systémy rôznych druhov už využíva nejedná firma z Košického kraja. Našou výhodou je, že vám navrhneme celý sklad na mieru. Paletové regály na veľké produkty, menšie policové na drobný tovar. Všetky komponenty môžete mať individuálne a presne na mieru.

Zariaďujete kanceláriu v Košiciach? Máme pre vás vybavenie

Kancelárske vybavenie vám vždy dôjde v tom najnevhodnejšom okamihu. Papier do tlačiarne sa minie, keď tlačíte dodací list, peru zase dôjde náplň v momente, keď s klientom podpisujete zmluvu. Objednajte si kancelárske pomôcky od ceruziek až po tonery z našej ponuky.

Nielen regály, ale kompletný sortiment do garáže, skladu, dielne

Pracovné stoly, pracovné stoličky ale aj ďalší dielenský nábytok nájdete v našej ponuke. Ak chcete, aby sa vám stolík nerozsypal pri každodennom používaní a aby vás zo stoličky nebolel chrbát, prezrite si našu ponuku týchto produktov.

Myslíme aj na ochranné prostriedky a dezinfekciu

Ochranné a dezinfekčné prostriedky sú nevyhnutnou výbavou každej jednej prevádzky, firmy, ale aj skladu. Pri väčšom odbere vám garantujeme naozaj výhodné ceny. Zabezpečte zdravie svojich zamestnancov dostatočným množstvom ochranných a dezinfekčných prostriedkov.