Variabilita a funkcie obchodných regálov

Aby ste tovar predali, musia ho mať zákazníci „na očiach“. Ak je neviditeľný a schovaný, zákazník si nenájde a Vy prichádzate o peniaze. Vhodne vystaviť tovar zákazníkom je často zložitá úloha, nakoľko predávate široký sortiment a neviete, čo by sa mali uprednostniť. Organizácia všetkého tovaru je v tomto prípade nevyhnutná. K akému tovaru priložiť aký tovar je často otázka psychológie nakupovania. Obchodné regály sú však ako stvorené pre predaj a pre umiestňovanie tovaru.

Variabilita obchodných regálov a regálových systémov

Väčšina vyrobených regálov je určených pre rôzne druhy tovarov, ktoré tu môžete mať vystavené. K tomu musí byť prispôsobený aj materiál, z ktorého sú vyrobené s čím úzko súvisí aj výsledná nosnosť často dosahujúca extrémne hodnoty. Jednoduché predmety, ale aj ťažšia elektronika – to všetko bez problémov vystavíte na obchodných regáloch. Pre prehľadnosť tovaru v regáloch ponúkame viaceré druhy obchodných regálov – prístenné, obojstranné, rohové, ale aj regály na vytvorenie uličiek. Bez ohľadu na to, či predávate práve potraviny, nápoje textil alebo elektroniku – obchodný regál využijete v každej predajni. Vždy totiž musíte produkty vystaviť svojim potenciálnym zákazníkom tak, aby ich videli a tým zvýšiť šancu na ich kúpu.

Ku každému obchodnému regálu je k dispozícií aj množstvo komponentov a prvkov, vďaka ktorým si dokážete tieto regále ešte viac prispôsobiť presne podľa Vašich požiadaviek. Takéto komplexné regálové systémy majú veľmi dlhú životnosť a nemusíte sa tak obávať ich včasného poškodenia. Bez ohľadu na to, aký veľký je váš obchodný priestor, môžete pomocou týchto regálov ušetriť značné miesto a tovar mať vždy ideálne vystavený pre vašich zákazníkov. Aby ste si svoj regál skutočne prispôsobili, využite naše stĺpiky, priehradky, vitríny, deliče, stojany či iné prvky.

Estetická stránka obchodného regálu

Vyššie uvedené informácie sa týkali len samotnej bezpečnosti a variability obchodných regálov, ktoré nájdete v našej ponuke. Čo však samotná estetická stránka regálov? Predsa aj samotné regály musia vyzerať a zapadnúť do celkového dizajnu Vášho obchodu. Štandardné obchodné regály rozhodne nebudú pútať na seba pozornosť svojim vzhľadom, nakoľko sú veľmi jednoduché, avšak funkčné zároveň. Všetky diely obchodného regálu sú vyrobené z pozinkovanej ocele, pričom súčasný stav pri kúpe regálu je zachovaný aj po ďalších niekoľko rokov a nemení sa. Obávať sa nemusíte ani neustálej manipulácií s regálom, keďže šúchanie či jemné poškriabanie regálu vôbec neprekáža.