Whiteboard, flipchart nebo dotyková tabule? Pomůžeme vám správně si vybrat

Už z názvu článku vám musí byť jasné, že dnes sa budeme zaoberať prezentačnou technikou. Všetky vyššie-uvedené produkty sú určené pre plynulejší chod porád, prezentácií alebo meetingov. Neviete, ktorý si vybrať? Prečítajte si o prednostiach a vlastnostiach každého z nich.

Whiteboard

Na tento typ tabúl sa píše špeciálnymi fixkami, ktoré sa dajú kedykoľvek jednoducho zmazať. V našej ponuke nájdete biele striekané tabule, ale aj biele keramické tabule. Tento typ prezentačnej techniky je asi najuniverzálnejší a zároveň najobľúbenejší. Je však nevýhodou, že informácie z whiteboardu si môžete maximálne odfotiť a prepísať do PC.

Flipchart

Flipchart je klasický veľký, najčastejšie trojnohý stojan na ktorom nájdete v podstate trhacie bločky v obrovskom formáte. Sú papierové a preto použiteľné len raz, no po každej porade viete jednoducho otočiť ďalšiu stranu a opäť máte k dispozícii obrovský čistý papier. Ten predchádzajúci zatiaľ bezpečne odpočíva vzadu a o informácie z neho neprídete.

Interaktívna tabuľa

Tento typ tabúľ poznáme najčastejšie zo stredných škôl, do ktorých sa vďaka eurofondom inštalovali naozaj vo veľkých množstvách. V zásade ide o tabuľu, na ktorú dokážeme premietať obsah monitora nášho PC a pracovať na nej dotykom tak, aby naše akcie videla celá sála alebo meetingová miestnosť.

Nástenky

Klasické korkové alebo magnetické nástenky stále nevyšli z módy. Ako magnetická tabuľa sa dajú použiť aj niektoré typy whiteboardov. Okrem toho, že na ne môžete písať, ľahko si na ne pripnete dôležité informácie.  

Dotykové obrazovky

Dotykové obrazovky sú asi najmodernejším spôsobom prezentácie, aký môžete pre svoju firmu zakúpiť. Sú vhodné na zapisovanie myšlienok počas porady, ale aj na prezentáciu nových nápadov alebo výsledkov pred celou firmou.

Ak potrebujete poradiť s výberom správnej prezentačnej techniky, neváhajte nás, prosím, kontaktovať.