Aké typy regálov nájdete v našej ponuke?

Vyberáte si nový regál pre vašu pivnicu, dielňu, obchod alebo firmu a hľadáte čo najširší výber? V našej spoločnosti nájdete široké portfólio regálových systémov a produktov na skladovanie. Ktorý z uvedených produktov hľadáte?

Policové regály

Policové regály SUPER sú veľmi univerzálnym riešením skladovania rôznych druhov tovaru vo firmách, kanceláriách i domácnostiach. Vyberte si aj zo sortimentu komponentov pre individualizáciu regálov podľa potreby.

Trubkový systém

Regály z trubkového systému oceníte najmä pre ich jednoduchú a rýchlu montáž, vďaka čomu môžu byť použité aj ako mobilné regály na eventoch a pri transporte materiálu a tovaru.

Paletové regály

Paletové regály sú asi najpoužívanejším typov regálov pre veľké sklady a logistické centrá, v ktorých nájdete dostatok miesta aj pre vysoký typ tovarov uložený na paletách. Na manipuláciu sa používajú vysokozdvižné a paletové vozíky.

Regály na pneumatiky

Veľmi obľúbený typ regálov v autoservisoch a pneuservisoch. Regály na pneumatiky vám dovolia efektívne skladovať potrebné množstvo pneumatík. Skvele sa však hodia aj do vašej súkromnej garáže na uskladnenie sezónneho prezutia.

Obchodné regály

Tento typ regálov nájdeme, samozrejme, v predajniach všetkých typov a veľkostí. Je navrhnutý na jednoduché a prehľadné uskladnenie a prezentáciu vášho tovaru.

Konzolové regály

Tento typ regálov je najlepším riešením pre uskladnenie dlhých profilov, žľabov, tyčí a iných produktov s dĺžkou presahujúcou možnosti štandardných regálov. S konzolovým regálom sa nemusíte obávať toho, že sa vám nejaký produkt niekam nezmestí.  


Ak potrebujete poradiť s výberom regálov pre vaše podnikanie, kontaktujte nás!