Aký význam plnia rohože v priemysle?

Rozmýšľali ste o implementácii špeciálnych priemyselných rohoží do vašej firmy? Videli ste ich na obrázkoch a u konkurencie no neviete, aké rohože by ste potrebovali práve vy a vaši zamestnanci? Alebo len jednoducho chcete vymeniť staré rohože za nové a robíte si prieskum trhu? Predstavíme vám rohože, ktoré nájdete v našej ponuke.  

Protišmykové

Ich účel je v podstate veľmi jasný. Sú určené všade tam, kde hrozí pracovný úraz z dôvodu pošmyknutia pri vykonávaní práce, ale aj pri presune v rámci pracoviska, ktorý s výkonom práce priamo nesúvisí. Všetci dobre vieme, ako to je s posudzovaním pracovného úrazu a každý normálny zmýšľajúci zamestnávateľ sa vykašle na nejaké peniaze určené na odškodné. Dôležitejšie je chrániť zdravie a život zamestnancov na šmykľavých schodoch, na miestach, kde by sa mohol vyliať olej a podobne.

Priemyselné

Tieto záťažové rohože sú určené všade tam, kde potrebujete rohož s dlhou výdržou aj pri nepríjemnom zaobchádzaní. Prejde po nej denne 1 000 zamestnancov? Dobrá priemyselná rohož to zvládne.

Schodové

Schodové rohože sú špeciálne prispôsobené tak, aby sa zo schodov nezosúvali ani pri zostupe smerom nadol a aby zabránili napríklad prepadu drobných predmetov cez vypletané schodisko. Ich použitie je vhodné na všetkých konštrukciách a plošinách, ktoré obsahujú nejaké schody.

Fitness

Máte vo vašej firme aj chillout zónu alebo malé fitko pre zamestnancov? V tom prípade určite oceníte možnosť nákupu fitness rohoží, ktoré sú známe svojim jednotlivým skladaním a rozkladaním formou puzzle. Vďaka tomu si viete športovisko vždy upraviť a prípadne preniesť inam.

Sanitárne

Tieto rohože sú vhodné napríklad do zón, v ktorých sa vyskytuje vysoká vlhkosť – a teda pri bazény alebo do wellness centier. Určite ich oceníte aj v domácnosti – napríklad v kúpeľni.