Euro prepravky s vekom na skladovanie aj prepravu

Hľadáte spôsob, ako uskladniť vaše produkty tak, aby boli ochránené pred znečistením a malo by sa s nimi dať ľahko manipulovať? Tieto kritériá napĺňajú euro prepravky s vekom. Zaistia tiež pohodlné uloženie na palety a prepravu vašich výrobkov či tovaru.

Euro prepravky s vekom na rôzne predmety a materiály

V procese výroby, počas skladovania aj prepravy — tu všade vám poslúžia euro prepravky s vekom. Využívať sa dajú v automobilovom, strojárskom aj potravinárskom priemysle. Ich hladké dno umožňuje používanie na dopravníkoch a sú ideálne na skladovanie hotových produktov, súčiastok, dokonca tiež sypkého materiálu. Pomôžu vám vhodne rozriediť položky v sklade, uľahčia jeho organizáciu a vyhľadávanie. K dispozícii sú tiež klipy na štítky, ktoré umožňujú pripevniť popis obsahu či iné informácie bez lepenia alebo znečisťovania prepravky popisovačom.

Pevnosť a odolnosť voči rôznym vplyvom

Materiál, z ktorého sú euro prepravky s vekom vyrobené, vyniká pevnosťou a výborne odoláva nárazom. Môžete ho tiež vystaviť pôsobeniu olejov, tukov, liehu a mnohých kyselín. Nemusíte sa obávať ani poškodenia vplyvom mrazu, vysokých teplôt či kontaktným teplom.

 

Uzatvorené aj otvorené rukoväte a rôzne rozmery

Euro prepravky s vekom sú k dispozícii v rôznych rozmeroch 400 x 300 mm, 600 x 400 mm a 800 x 600 mm. Vybrať si ich môžete s otvorenými, na drobné alebo sypké predmety sú vhodné modely s uzatvorenými rukoväťami.

Veko sa dá odstrániť

Veko je k prepravke pripevnené tak, aby umožňovalo časté otváranie i zatváranie. V prípade potreby ho však môžete odstrániť a používať prepravku aj bez neho.

Možnosť stohovania

Pri preprave aj ukladaní v sklade je veľkou výhodou stohovateľnosť prepraviek. Ich štandardizované rozmery umožňujú jednoduché ukladanie na palety, čo využijete pri odosielaní výrobkov k vašim zákazníkom.