Kde všade sa vám zíde 1000 litrový IBC kontajner?

Mať veľkú zásobáreň s vodou všade so sebou nemusí byť práve na škodu. IBC kontajner nie je síce niečo, čo by ste so sebou bežne vozil iv aute (na rozdiel od 50 litrovej konvice (sudu) alebo malej bandasky s kohútikom). Keď si ho však zadovážite, denne ho využijete na týchto miestach.

Na chate

Chaty na lazoch a v záhradkárskych oblastiach majú často problém s vodou. Vodovod k ním nie je dotiahnutý a staré studne sú kopané plytko. Keď v zime padne voda, razom sa ocitnete ako v stredoveku. 1000 litrová zásoba v IBC kontajneri, ktorý ľahko uschováte v pivnici (pozor, aby voda nezamrzla) vám pomôže pri sprchovaní, ale i varení.

Na stavbe

Domiešavač zožerie viac vody ako bazén. Na stavbách bez vodovodnej prípojky je problém s vodou rovnako častý. Stavebná firma, ktorú ste si najali na stavbu domu nemusí mať IBC kontajner k dispozícii. Zadovážte si pokojne vlastný a nemusíte sa báť žiadnych neočakávaných problémov s vodou.

Na festivale

Organizujete malý festival a nemáte na cisternu s pitnou vodou ani funkčné sprchy? IBC kontajner poteší všetkých vašich návštevníkov, ktorí si ráno môžu nabrať plné fľašky, s ktorými sa "pohodlne" umyjú. IBC kontajnery sú lacným a funkčným riešením.

Počas sucha

V obdobiach sucha (najmä na konci leta) je všade zákaz zakladania ohňov. Už len malý nedopalok z cigarety dokáže spôsobiť ničivý požiar. Ak máte za domom alebo na záhrade, kde je kopa suchého sena, aj IBC kontajner, môžete mať dušu na pokoji. Samozrejme, ak je plný.

Na záhrade

Nemáte čím zalievať? Kubík vody v IBC kontajneri vám poslúži. Dostanete sa tak k vode aj na odľahlých záhradách za mestom, kde je prístup k tečúcej vode úplne nemožný.

Vyberte si zo širokej ponuky našich IBC kontajnerov a príslušenstva k nim. Radi vám s výberom konkrétneho modelu poradíme.