Máte už revíziu regálov?

Revízia regálov je povinný úkon a častokrát na ňu pri starostiach s vedením firmy zabúdame. Čo sa môže stať, keď revíziu vynecháme a ako ju najlepšie vybaviť? Prečítajte si náš článok a dozviete sa všetky podstatné informácie. 

Každý rok 

Množstvo podnikateľov a prevádzkovateľov skladovacích priestorov to ani nevie, ale regály, ktoré sú v podstate pracovnou pomôckou, musia prejsť povinnou revíziou každý rok. Ak sa rozhodnete pre revíziu u nás, radi vám ju každý rok pripomenieme, aby ste na ňu nezabudli. To platí, aj keď si u nás zakúpite regály. 

Vyhnite sa problémom 

Prvým problémom, ktorý by mohol vzniknúť po nedodržaní termínu revízie regálových systémov, je kontrola alebo inšpekcie z niektorého z úradov zodpovedajúcich za prevádzku vášho zariadenia. Nesplnenie podmienok môže vyústiť k rôznym sankciám a nepríjemnostiam, ktoré vám zbytočne zožerú veľa času. 

Zvýšte bezpečnosť v sklade 

Revízia regálov nie je len nutné zlo, ktoré musíte absolvovať. Je to nástroj pre udržanie bezpečnosti vo vašom sklade. Koľkokrát ste už videli videá, kde sa zrútil regál na zamestnanca? Ak by mal ten regál povinnú revíziu za sebou, jeho bezpečnosť by bola násobne vyššia a vy budete môcť pokojne spávať. 

Vyhnite sa pokute 

Ak nedodržíte pravidelnú revíziu, môžete, samozrejme, dostať aj mastnú pokutu. Aj keby si dáte revíziu spraviť tej najdrahšej firme na trhu, stále vás to vyjde menej, ako prípadná hroziaca pokuta. Čo poviete, ktorá alternatíva sa viac oplatí? 

Postaráme sa o to za vás 

Kontaktujte nás a revíziu regálov pre vás zabezpečíme. Nemusíte na to myslieť a nemusíte sa obávať, že na revíziu zabudnete. Radi vám ju každý rok pripomenieme a dohodneme si s vami termín, kedy prídeme regály skontrolovať a udeliť im bezpečnostný certifikát.