Nielen skladacie prepravky: Kde všade vám môžu pomôcť?

Prepravky sú bez debaty veľmi šikovným pomocníkom pri akomkoľvek uschovávaní alebo transporte rozličného druhu tovaru a produktov. Kde všade vám prepravky dokážu zjednodušiť prácu alebo ušetriť miesto? Prečítajte si naše užitočné tipy! 

Kufor auta 

Skladacia prepravka by mala byť zákonnou povinnou súčasťou každého motorového vozidla s výnimkou motoriek. Nielen že do nej môžete dať ostatnú povinnú výbavu, vždy máte v aute prepravný prostriedok na nákup, hríby, výslužku zo svadby alebo čokoľvek iné, čo potrebujete bezpečne previezť a následne preniesť. 

„Zásuvky“ v regáloch 

Ak máte moc veľké rozostupy políc vo vašich regáloch a príliš malý tovar, ktorý v nich chcete uskladniť, môžete ho jednoducho nasypať alebo naukladať do praktických prepraviek a ušetriť tak ďalšie miesto na iné dôležité veci. 

Chladnička 

Vedeli ste, že prepravky sa zmestia aj do chladničky? Ak máte veľa zeleniny a spodná zásuvka v chladničke vám už nestačí, vyberte jednu policu a nahraďte ju praktickou prepravkou, ktorú môžete až po okraj naplniť napríklad paradajkami a z chladničky sa vám nevysypú. 

Zákusky, lahôdky, koláče 

Prepravky sú skvelým pomocníkom aj pri prevážaní zákuskov alebo torty. Nemusíte sa báť, či niekde zoženiete kartóny alebo či koláče prežijú cestu autom na miesto určenia. V pevnej prepravke sa im nič nestane a nemusíte zbytočne míňať peniaze na kartóny, ktoré sa dajú použiť len raz. 

Sťahovanie, kancelárie 

Či už sa sťahujete alebo potrebujete archivovať zakladače plné daňových priznaní vo vašej kancelárii, s prepravkami to ide jednoducho ľahšie. Vyberte si z našej širokej ponuky prepraviek a určite nájdete typ aj rozmer, ktorý presne naplní vaše potreby.