Podnikáte v Piešťanoch? Máme vybavenie pre vašu firmu a sklad

Piešťany nie sú len vyhľadávaným kúpeľným centrom. Veľký podiel na ich popularite má aj množstvo pracovných miest v rôznych spoločnostiach, ktoré sídlia v okolí tohto krásneho mesta. Veľké množstvo spomedzi týchto firiem má na prevádzkach produkty od nás – od Storage. Chcete sa k nim pridať? Čítajte ďalej.

Regály a regálové systémy Piešťany

Našim hlavným portfóliom sú regály a regálové systémy. O tom svedčí aj veľké zastúpenie našich produktov v mnohých spoločnostiach v Piešťanoch a blízkom okolí. Naše skladovacie systémy však pri regáloch nekončia, práve naopak. Široká portfólio v našej ponuke zahŕňa ja palety, prepravky, dielenský nábytok a mnohé ďalšie produkty.

Vybavenie pre sklady v Piešťanoch

Plánujete si vybrať nové zariadenie pre váš sklad v Piešťanoch? Radi vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku. V našom portfóliu nájdete paletové regály, policové regály, regály na pneumatiky aj obchodné regály. Nemáme problém so zariadením malého obchodu, ale aj veľkého prekladiska medzinárodnej dopravnej spoločnosti.

Zariadime každú kanceláriu

V našej ponuke nájdete aj celý segment zameraný len na kancelárske priestory. Všetko od nábytku cez vybavenie až po najmenší spotrebný materiál. Doprajte vašim zamestnancom kvalitné písacie potreby, ergonomické kancelárske stoličky alebo kvalitné tonery pre každodennú prácu.

Dielne v Piešťanoch s našim vybavením

Medzi našich spokojných zákazníkov patria aj mnohé dielne. Či už pneuservisy s regálmi na pneumatiky alebo rôzne automobilové alebo nábytkárske dielne s dielenským nábytkom z našej ponuky. Prezrite si celú našu ponuku dielenského vybavenia v našom e-shope.

Neváhajte nás navštíviť

Sídlime v Novom Meste nad Váhom, to máte naozaj na skok. Radi vám zabezpečíme dovoz, montáž a následne aj pravidelnú revíziu regálov a regálových systémov v Piešťanoch. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok.

regal-piestany