Zabezpečíme firmy a sklady pre firmy v Trenčíne

Naše krásne krajské mesto ponúka množstvo pracovných príležitostí v početných firmách v centre aj na periférii. Veľké množstvo týchto firiem už dávno pozná kvalitu produktov od Storage – regálových systémov, prepraviek, dielenského vybavenia a mnohých ďalších. Chcete sa k nim pridať aj vy?

Regály pre spoločnosti v Trenčíne

Veľké množstvo spoločností v Trenčíne používa regály od Storage. Medzi našich spokojných zákazníkov patria veľkosklady, predajne nábytku, predajne v obchodných centrách, ale aj výrobné závody. Denne používajú naše regály, prepravky, dielenské vybavenie a mnohé ďalšie produkty. 

Máte v Trenčíne sklad? Zariadime ho

Máte skladovacie priestory, ktoré by potrebovali nové vybavenie? Je jedno, či sú vaše súčasné regály nedostačujúce alebo zariaďujete úplne nový sklad. V našej ponuke nájdete rôzne typy regálov a regálových systémov – paletové regály, regály do obchodov, regály na pneumatiky, ale aj policové regály.

Prepravky, palety a ďalšie príslušenstvo

Pri konfigurovaní vašich nových regálov v našom online konfigurátore regálov si nezabudnite prezrieť aj ostatné produkty z našej ponuky – palety, rebríky, prepravky a ďalšie užitočné veci, bez ktorých sa v žiadnom sklade, ale často ani v domácnosti jednoducho nezaobídete.

Montáž regálov a dovoz priamo k vám

Sídlime v Novom Meste nad Váhom a radi pre vás zabezpečíme dovoz a montáž regálov priamo vo vašich priestoroch. Navštívte nás alebo nás kontaktujte, pripravíme vám individuálnu ponuku po obhliadke vašich priestorov. Radi vám predstavíme všetky naše produkty priamo u nás na pobočke.

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom

V Trenčíne a okolí má regálové systémy už množstvo našich spokojných zákazníkov. Otvárate si malý obchod v centre, alebo logistický park na okraji mesta? Nám je to jedno, máme produkty pre zariadenie akejkoľvek spoločnosti, prevádzky alebo dielne. Tešíme sa na spoluprácu s vami.

regal-trencin