Regálové systémy Myjava – vybavenie pre váš sklad

Okresné mesto Myjava láka v posledných rokoch množstvo nových spoločností, ktoré v okrese vytvárajú nové pracovné miesta – najčastejšie v oblasti logistiky, výroby a iných doplnkových služieb v rôznych odvetviach priemyslu. Vo všetkých týchto prípadoch je nevyhnutné myslieť na skladovacie systémy, ktoré máme pre vás v ponuke.

Regály a sklady na Myjave

Veľké množstvo spoločností – a zároveň našich spokojných klientov – sídli práve na Myjave a v jej blízkom okolí. Skladovacie priestory, logistické centrá, ale aj menšie súkromné sklady v tomto regióne sú vybavené regálmi a inými potrebami od Storage. Naši klienti si pochvaľujú rýchle dodanie, kvalitu výrobkov, ale aj záručný a pozáručný servis.  

Postaráme sa o revíziu regálových systémov

Medzi jednu zo stoviek povinností prevádzkovateľov skladovacích systémov patrí aj pravidelná revízia týchto systémov. My poskytujeme službu, vďaka ktorej môžete túto povinnosť úplne vypustiť z hlavy. Nielen že vám revíziu spravíme a dodáme vám revíznu správu a štítky na regály. Túto povinnosť vám aj pripomenieme.

Široký sortiment pre rôzne prevádzky

Naša ponuka ani zďaleka nekončí regálovými systémami. Vyberte si napríklad zo širokého sortimentu plastových aj kovových prepraviek, kancelárskych potrieb, dielenského nábytku, rebríkov a rôznych iných produktov pre firmy aj domácnosti.

Sídlime v Novom Meste nad Váhom

Naša firma sídli priamo v Novom Meste nad Váhom. Celá logistika návrhu, výroby, dopravy aj montáže regálov alebo iných objednaných produktov priamo u vás na pobočke je teda oveľa efektívnejšia, ako keby ste si regálové systémy objednávali z väčšej diaľky. Pokojne nás navštívte aj na našej pobočke, radi vám predstavíme rôzne možnosti návrhu regálov osobne.

Neváhajte nás kontaktovať

Máte otázky ohľadom našej ponuky alebo služieb? Neváhajte nám poslať mail, zavolať nám, alebo nás navštíviť osobne priamo v Novom Meste nad Váhom. Radi s vami preberieme konkrétne potreby a možnosti riešenia skladovacích systémov vo vašej spoločnosti.