Žilina – regály a regálové systémy

Otvárate novú prevádzku, zakladáte dielňu, alebo spúšťate výrobu v novej fabrike v okolí Žiliny? Alebo potrebujete nové regálové systémy, pretože tie staré už neplnia svoju funkciu tak, ako by mali, alebo sú kapacitne nedostačujúce? Pozrite sa spolu s nami na možnosti montáže regálových systémov od Storage.

Sklady a skladovacie priestory v Žiline

Mesto Žilina patrí medzi tie mestá na Slovensku, ktoré sa môžu pochváliť vysokým počtom rôznych výrobných závodov a skladovacích priestorov. Na tomto fakte sa výrazne podieľa aj prítomnosť výrobného závodu KIA, ktorý sa nachádza v neďalekej obci – Teplička nad Váhom. Prítomnosť takéhoto subjektu si vyžaduje veľké množstvo subdodávateľských spoločností. 

Regály pre rôzne využitie Žilina

V našej ponuke nájdete paletové regály, konzolové regály, obchodné regály, regály na pneumatiky, ale aj klasické policové regály. Do sortimentu sme nedávno zaradili napríklad aj regály do auta, ktoré vám vieme navrhnúť na mieru pre konkrétny model vášho vozidla. 

Dielenské vybavenie pre vašu firmu

Prezrite si našu ponuku dielenského nábytku – pracovných setov, dielenských stolov, kovových skríň a iného pevného nábytku do akéhokoľvek typu dielne – medzi našich spokojných klientov patria rovnako autoservisy, nábytkárske dielne, ale aj montážne či elektrotechnické stanice v rôznych odvetviach.  

Zabezpečíme pre vás kompletný servis

V rámci našich služieb môžete rátať aj s kompletným záručným a pozáručným servisom. Vybavíme pre vás aj povinnú revíziu regálových systémov – pravidelne každý rok vám tento úkon pripomenieme, vykonáme obhliadku vašich regálov a pridelíme vám revíznu správu o ich stave.

Tešíme sa na spoluprácu

Ak máte záujem o naše produkty alebo služby, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť s akýmikoľvek otázkami. Radi vám predstavíme všetky možnosti spolupráce vrátane montáže našich produktov priamo u vás na pobočke. Tešíme sa na vás.