Skvelí pomocníci do garáže – regály, plastové nádoby či kovový nábytok

Určite každý z Vás prechádza sezónnym upratovaním, ktoré realizujeme najmä v pivnici či v garáži. Hŕba nepotrebných a často úplne zbytočných vecí sa časom nahromadí a raz za čas je nutné vykonať väčšie upratovanie. Klasickým miestom, kde je takýchto vecí viac ako dosť, je napríklad spomenutá garáž. Ak už ste domácim kutilom alebo patríte skôr medzi tie „bytové“ typy, rozhodne sa aj Vám páči poriadok. Dnes Vám predstavíme skvelých pomocníkov do garáže, ktorými sú regály, plastové nádoby na ne a kovový nábytok – najmä dielenské či pracovné stoly alebo skrinky na náradie.

Regály aj do vašej garáže

Absolútnym základom do každej garáže sú regály. V regáloch máte dokonalý prehľad o všetkých Vašich pomôckach, náradí, ale aj doplnkoch, ktoré sa tu nachádzajú. Už nemusíte strácať čas ich hľadaním, ale jednoducho ich nájdete prehľadne uskladnené práve v regáli. Regály teda nenachádzajú uplatnenie len v príliš veľkých skladoch, kanceláriách či predajniach, ale pokojne si svoj regál môžete postaviť aj v domácom prostredí a na vlastné použitie. Kvalitný regál Vám ušetrí množstvo času, pričom Vaša garáž bude aj vďaka regálovému systému dokonale uprataná a v najlepšom poriadku.

Okrem iného dokážu regály aj priestor opticky zväčšiť. Veci už nebudú rozhádzané po podlahe, ale budú pekne uložené v poličkách na regáloch. Čo viac si želať, ako dokonale upratanú garáž s regálmi, o ktoré sa netreba starať a ktoré neustále vyzerajú ako nové.

Plastové nádoby či prepravky na regály

Jednotlivé pomôcky nemôžete na regál umiestniť len – tak. Každý regál preto disponuje možnosťou, že naň umiestnite plastové nádoby, ktoré sú určené pre väčšie alebo menšie komponenty, doplnky či iných pomocníkov. Pokojne si tu môžete uschovať šróby, matice, rôzne nástroje pre opravu vozidla alebo pre prácu v záhrade a prepravky si označiť. Takto označené plastové prepravky ľahko identifikujete, pričom pomôcť Vám môže aj ich odlišná farba.

Okrem regálov aj kovový nábytok – pracovné stoly či skrine na náradie

Budúce upratovanie Vám môže veľmi uľahčiť aj využitie kovového nábytku. Vyššie spomenuté regály sú skvelé, avšak niekedy ich treba doplniť aj o pracovné stoly alebo skrine na náradie. V rámci pracovného stola môžete vykonávať všetky manuálne práce, kde je nutné si predmety položiť na pevnú podložku. Skrine na náradie zasa umožňujú prehľadne uschovať všetko náradie do šuplíkov. Takéto skvelé vybavenie z oblasti kovového nábytku je určite výberným doplnkom najmä k regálom, ktoré si môžete u nás vyskladať presne na mieru podľa Vašich predstáv!

Zariaďte si garáž s našou ponukou

V našej ponuke nájdete veľké množstvo produktov, ktoré vám pomôžu zariadiť si vašu garáž alebo dielňu. Vybavíme aj veľké dielne, autoservisy alebo pneuservisy,a to aj pomocou špecializovaných dielenských nábytkov, regálov, políc, a samozrejme prepraviek na rôzne druhy tovaru. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.