Upravujte fyzické dokumenty ako profíci

Úprava dokumentov sa netýka len online práce pri počítače. Vo vašej kancelárii sa pravdepodobne pracuje aj s fyzickými papiermi, ktoré vyžadujú nejakú starostlivosť. Euroobaly a zakladače sú základ, no dnes vám predstavíme ďalšie produkty z našej ponuky, ktoré pri práci s dokumentmi určite využijete.

Laminovačky

V cloude dokument vydrží celé veky, no keď ho zalaminujete, vydrží naveky. Prezrite si našu ponuku laminovačiek na dokumenty. V ponuke nájdete aj náplne do týchto zariadení. Ochráňte dôležité dokumenty pomocou vrstvy laminátu. Tento pomocník je ideálny napríklad aj pre balenie jedálnych a nápojových lístkov.

 

Rezačky

Kto sa v škôlke nenaučil poriadne strihať s nožnicami, potrebuje rezačku. Či už je toto tvrdenie pravdivé alebo nie, s rezačkou dokážete skvele deliť dokumenty bez toho, aby sa niekde vyskytla krivá čiara alebo odtrhnutý roh. Ak potrebujete na milimeter presne predeliť nejaký dokument, rezačka je ten správny pomocník.

 

Skartovačky

Ako najlepšie ochrániť firemné alebo osobné údaje na dokumentoch, ktoré už nikto nepotrebuje? Ak máte krb, odpoveď je jasná. Máloktorá kancelária však disponuje krbovou vložkou, práve preto je skartovačka ideálnym riešením, ako sa zbaviť dokumentov, ktoré by sa mohli dostať do nesprávnych rúk.

 

Tonery

V našej ponuke nájdete aj tonery do tlačiarní všetkých známych značiek. Ak tlačiareň vo vašej firme maká aj nadčasy, výmena toneru bude pravdepodobne prebiehať častejšie, než by ste si priali. Vyberte si toner za výhodnú cenu v našom e-shope.

 

Poriadna väzba

V našej ponuky nájdete aj viazačky na krúžkovú a tepelnú väzbu. Vyrobte si prehľadné brožúry alebo zviažte malé publikácie priamo vo vašej firme. Do viazačiek, samozrejme, ponúkame aj náplne, bez ktorých sa určite nezaobídete.