Vyberáme dielenský nábytok pre automechanika. Bez čoho sa nezaobídete?

Každý správny automechanik sa nezaobíde bez obrovského množstva náradia, náhradných dielov, ale aj dostatočného pracovného a úložného priestoru. Ten však často chýba najmä v menších dielňach, a preto si každý mechanik musí vybrať nábytok do dielne tak, aby čo najviac využil je priestorový potenciál. Bez ktorých kúskov dielenského nábytku sa žiadny mechanik nezaobíde?

Vozík na kolieskach

Masívny stolík na kolieskach poznáme z amerických filmov, ako napríklad aj Sám Doma 2. Takéto vozíky však neslúžia len na zahnanie lupičov, ale hlavne na uskladnenie náradia a náhradných dielov, ktoré máte vďaka tomu vždy po ruke. Niektoré stolíky majú na vrchu plošinku, na ktorú si môžete odložiť aj menšie náhradné diely alebo ich tam spájať do hotových súčiastok priamo pri aute.

Veľký a pevný stôl

V žiadnej dobrej dielni by nemal chýbať ani veľký a pevný pracovný stôl. Pevnosť je pritom veľmi dôležitý faktor, najmä ak sa na ňom chystáte rozoberať motor auta, ktorý môže vážiť 10 kg. Ďalej stojí aj za zváženie možnosť pogumovania samotnej pracovnej dosky stola alebo montáž takzvaného zábradlia, ktoré zabráni pádu drobných dielov zo stola na zem.

Skrinka na kľúče

Závesná dielenská skrinka na kľúče je v autodielni neodmysliteľným pomocníkom nie len pre vás, ale aj pre vašich zamestnancov. Poľahky do nej umiestnite kľúče od skladu, od šatní, od kuchynky, od WC.,ale hlavne do nej môžete zavesiť kľúče od áut vašich zákazníkov aj s menovkami a mať ich tak vždy na jednom mieste bez rizika straty.

Závesné skrinky na náradie

Podobné závesné skrinky odporúčame aj na uskladnenie náradia. Vďaka dômyselnému systému si môžete každú takúto skrinku alebo nástenku upraviť tak, aby ste si do nej mohli zavesiť všetko, čo potrebujete. Jednotlivé dieliky, ktoré držia vaše náradie, sa dajú presúvať a vytvoriť tak menšie aj väčšie závesné plochy.

Regál musí byť na očiach

V žiadnej dobrej dielni sa určite nezaobídete ani bez dobrého regálu. Odporúčame navrhnúť si regál na mieru tak, aby ste doň vedeli upratať všetky pneumatiky, náhradné diely, náradie aj prevádzkové kvapaliny. Vyberte si z našej širokej ponuky regálov a určite nájdete to, čo hľadáte.