Kto sme

O nás

Sme radi, že ste navštívili stránku spoločnosti STORAGE, s.r.o., profesionálov v oblasti skladových systémov. Rozsahom našich služieb a produktov patríme k absolútnej špičke na trhu. Ponúkame kompletný sortiment služieb a produktov pre sklady, dielne či výrobné linky. Máme 20 ročné skúsenosti s návrhmi a realizáciou skladových riešení a našimi klientmi sa za tento čas stali také spoločnosti ako Kia Slovakia, Samsung Slovakia, Ikea či Whirlpool a mnohé ďalšie. Pridajte sa teraz k našim spokojným zákazníkom aj vy!

V čom sme jedineční?

Každý problém, s ktorým sa stretneme je pre nás výzvou. Radi vám pomôžeme a poradíme pri zariaďovaním vašich skladových priestorov. Uvedomujeme si, že každá spoločnosť a skladový priestor majú svoje špecifiká a pokúšame sa riešiť požiadavky našich zákazníkov individuálne k ich maximálnej spokojnosti. Optimalizáciou a efektívnym využitím skladových či výrobných priestorov tak môžeme priamo prispieť k zvýšeniu efektivity práce aj vo vašej spoločnosti.

Dovoľte nám predstaviť naše produkty:

Sme špecialisti a profesionáli v oblasti regálových systémov na kľúč. Naprojektujeme, dodáme a namontujeme regály do skladov, šatní, dielní a výrobných liniek. U nás si môžete dať na mieru vyrobiť policové regály, paletové regály a pneu regály.

Jednoduché uskladnenie a udržateľný poriadok v sklade dosiahnete pomocou širokej škály plastových prepraviek. V našej ponuke nechýbajú stohovacie, regálové, úsporné prepravky, paletové kontajnery, prepravné podvozky ako aj plastové palety.

Flexibilitu skladových riešení zabezpečujeme trubkovým systémom, najflexibilnejším manipulačným systémom, ktorý poskytuje množstvo výhod. Dokáže sa prispôsobiť podľa potrieb, jeho montáž a úprava je jednoduchá. Vyznačuje sa bezproblémovou manipuláciou a vysokou bezpečnosťou. Trubkový systém je ideálny pre pracovné stoly, vozíky, regály a fifo ako aj kompletné pracoviská.

Bez ľahko udržiavateľného a funkčného nábytku sa nezaobídete. Ponúkame odolný a stabilný dielenský nábytok vhodný pre výrobné haly, montážne priestory a dielne. Výrobné priestory si môžete vybaviť našimi nábytkovými zostavami, pracovnými stolmi, závesnými panelmi na zavesenie náradia, umývacími stolmi či dielenskými skriňami.

Pre bezproblémový transport a bezpečnú manipuláciu s ťažkými bremenami u nás nájdete širokú ponuku vozíkov, paletové a vysokozdvižné vozíky, rudly, zdvíhače a kladkostroje.

Ponúkame všetko, čo potrebujete k profesionálnemu zabaleniu vášho tovaru – baliace pomôcky, palety a kontajnery, kartón a baliaci materiál.

Skladujte bez akýchkoľvek problémov v maximálnom možnom bezpečí chemikálie a technické kvapaliny. U nás nájdete záchytné vane, regály na chemikálie, palety na sudy, sudové čerpadlá, nádrže na technické kvapaliny a bezpečnostné a požiarne skrine.

  • NÁRADIE DO DIELNE

Uľahčite si prácu na dielni! V našej ponuke nájdete vybavenie a užitočné náradie do dielní ako kufre a brašne, zveráky, svorky, stojanové vŕtačky, ručné náradie, káble a svetlá.

Pomôžeme vám vybaviť pracovné šatne a firemné sociálne zariadenia podľa najvyšších hygienických štandardov! Ponúkame šatníkové skrinky, lavičky, rohože, zásobníky toaletného papiera a hygienických sáčkov ako aj sušiče rúk, dávkovače mydla a papierových utierok.

 

Radi vám poradím a pomôžeme. Neváhajte nás preto kedykoľvek kontaktovať s vašimi požiadavkami.