Ako by mala vyzerať montáž paletových regálov?

Paletové regály z našej ponuky charakterizuje najmä vysoká životnosť a prevádzková spoľahlivosť, ktorá v tomto segmente dosahuje nadpriemerné hodnoty. Ako každý iný regál a regálový systém, aj paletové regály si vyžadujú vašu pozornosť najmä pri montáži. Ako ich namontovať bez toho, aby vám v budúcnosti vznikli nečakané problémy?

Nepodceňte výber paletových regálov

Na začiatku je nevyhnutné vhodne si vybrať samotný model paletových regálov. Znamená to teda, že by ste mali zohľadniť všetky vaše požiadavky, a to nielen pre samotný regál, ale taktiež by ste mali do úvahy brať aj veľkosť priestoru, v ktorom bude váš nový regál umiestnený. Nič nepodceňujte a dobre si premyslite každý jeden krok. Radi vám so všetkým poradíme. Dôležitý je aj technický stav a nosnosť podláh, na ktorých budú regály zmontované. Samotné miesto by mal preskúmať aj odborník v tejto oblasti, ktorý posúdi jeho vlastnosti.

Montáž vašich paletových regálov

Montáž paletových regálov môžu realizovať len kvalifikovaní pracovníci, ktorí majú v tomto odbore dostatočné skúsenosti. Je veľmi dôležité, aby bol paletový regál namontovaný vhodným spôsobom, keďže do budúcna práve vďaka tomu dokážete zamedziť prípadnému zraneniu vášho zamestnanca, poškodeniu nákladu alebo iným nepríjemnostiam. Ukladacie nosníky paletových regálov je možné výškovo prestavovať a to až do 10 % celkového rozdielu.

Čo údržba paletových regálov?

Každý paletový regál si vyžaduje dostatočnú a pravidelnú údržbu, ktorá znamená predovšetkým udržiavanie jeho dobrého technického stavu a kontrolovanie mechanického stavu konštrukcie či iných prvkov vášho regálového systému. K porovnaniu sa dáva aktuálny stav zariadenia – paletového regálu spolu s informáciami, ktoré sú uvedené v technickej dokumentácii. Prvá kontrola paletového regálu prebieha štandardne vždy po dokončení montáže regálov, teda ešte predtým, ako sú samotné regály reálne využívané.

Neviete, ako si vybrať paletový regál?

Ak by ste mali pochybnosti o tom, ktorý paletový regál si vybrať, pokojne sa obráťte na nás. Veľmi radi vám s výberom pomôžeme. Je aj v našom záujme, aby vybraný paletový regál spĺňal všetky vaše požiadavky a potreby vášho podnikania. Keďže je v ponuke vysoká variabilita, je to pomerne jednoduché. Dôraz kladieme najmä na odbornú manipuláciu, ktorá je nevyhnutná pre prestavbu alebo montáž.