Ako si vybrať kancelárske stoličky?

V nasledujúcom článku sme si pre vás pripravili niekoľko krátkych tipov na výber kancelárskej stoličky. Ak v práci trávite 8 hodín denne (⅓ dňa) doslova pripútaní k stoličke, je veľmi dôležitá jej kvalita. Ak nechcete mať doživotné problémy s chrbticou, je dobré naučiť sa na nej aj správne sedieť.

Pracovné stoličky

V našej ponuke nájdete pracovné stoličky, ktoré sú skvelou voľbou aj do dielne. Sú vyrobené z kvalitného polyuretánu, nastaviteľné vodorovne aj zvisle a majú opierku. Jeden z modelov má dokonca aj bočné opierky rúk. Stoličky sú vhodné aj pre zamestnancov, ktorí často vstávajú od PC a vykonávajú iné činnosti na dielni.

PC stoličky

V našej ponuke máme aj širokú paletu kancelárskych stoličiek. Nájdete medzi nimi otočné kancelárske stoličky, rokovacie stoličky, ale aj kancelárske kreslá. Vybrať si môžete aj z rôznych ergonomických dizajnových kúskov, napríklad v antracitovej farbe.

Variabilita kancelárskych stoličiek

Je dôležité, aby vaša osobná pracovná stolička bola variabilná. Jedna hodina na porade týždenne sa dá odsedieť aj na tvrdej lavici. Rôzne najmodernejšie druhy stoličiek dovoľujú zamestnancom pracovať napríklad aj v podrepe či v kľaku, čím sa znižuje záťaž na chrbát.

Materiál kancelárskych stoličiek

Lacnejšie kancelárske stoličky sa vyrábajú prevažne z plastu. Aj tie však vedia byť mimoriadne pevné. Drahšie modely majú kovovú konštrukciu v kombinácii napríklad s koženým poťahom. Poťahy lepších modelov sú často vybavené rôznou sieťovinou, ktorú poznáte napríklad aj z batohov, kvôli vetraniu a odvodu potu.

Prezrite si našu ponuku

Chráňte svoj chrbát a dlhodobé zdravie aj používaním správnej stoličky. Nemyslite len na seba, ale aj na vašich zamestnancov. Vyberte si z našej bohatej ponuky kancelárskych stoličiek a v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.