Kedy je čas vymeniť prepravky

Prepravky patria medzi našich najobľúbenejších pomocníkov. Stoja pár eur, odnesú v podstate všetko, skvele sa skladujú v akýchkoľvek podmienkach a povedzme si na rovinu, vyzerajú jednoducho dobre. Pozrime sa spoločne však na situáciu, ktorá si vyžaduje ich postupnú výmenu.

Viditeľné poškodenie

Prepravky, ktoré sú viditeľne poškodené – napríklad majú odtrhnuté ušká na prenášanie alebo z nich kúsok chýba, sú nanešťastie odsúdené na koniec svojej logistickej kariéry. Nezabudnite prepravky vždy zrecyklovať podľa toho, z akého materiálu sú vyrobené. Plastové prepravky môžete nechať aj pri kontajneroch určených na plast.

Prasknuté dno

Určite nechcete, aby vám pri prenášaní plne naloženej prepravky vyrazilo dno a celý obsah spadol na vaše nohy. Ak by šlo o mrazené mäso alebo nebodaj nejaké oceľové súčiastky, určite by vás to poriadne zabolelo. Akákoľvek prasklina na dne, ale aj na stene prepravky hlási jej definitívny koniec.

Zničená farba a lak

Toto je problém, ktorý vás bude trápiť len pri prepravkách na mäso. V ryhách a miestach bez laku sa ľahko usadia baktérie zo surového mäsa, ktoré sa tam následne môžu rozmnožiť a infikovať iné mäso. Ak však v prepravkách nebudete prenášať predmety s ostrými hranami, nemali by ste ich poškriabať.

Kvôli pár eurám môžete prísť o tovar

Nezabúdajte na to, že naše prepravky kúpite v podstate už od dvoch eur. Takáto cena je naozaj viac než prijateľná, a preto si ich môžete nakúpiť dostatok do zásoby. Je lepšie vymeniť prepravku, ako v dôsledku je prasknutia prísť o tovar za stovky eur.

Vyberte si z našej ponuky

V našom internetovom obchode nájdete doslova stovky rôznych druhov prepraviek. Ak si z takého širokého portfólia neviete vybrať, pokojne sa na nás obráťte. Radi vám pomôžeme s výberom prepraviek presne podľa požiadaviek vášho podnikania.