Máte už prepravky na vianočné pečivo?

Vianoce sa blížia a väčšina z nás už pomaly pečie, alebo aspoň objednáva u známych pekárov kilá trvanlivého vianočného pečiva. Lenže ako všetko toto pečivo odnesiete a uskladníte? Jednou z možností sú prepravky na pečivo a lahôdky. 

Na vianočné pečivo 

Prepravky na pečivo a lahôdky z našej ponuky sú ideálnym pomocníkom na veľkoobjemné vianočné pečenie. Stovky vanilkových rožkov, pardubických perníčkov, medovníkov a lineckého pečiva musíte niekde uskladniť už počas pečenia. Prepravky na pečivo sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestilo čo najviac pečiva a aby sa jednotlivé kusy nepoškodili. 

Na zákusky aj torty 

Vianoce nie sú jediným obdobím, počas ktorého využijete prepravky na pečivo a lahôdky z našej ponuky. Počas celého roka isto navštevujete rôzne oslavy, na ktoré nesiete, tortu, zákusky či iné dobroty. Najkomfortnejšie sa prenášajú v prepravkách, ktoré sú na to určené. Môžete ich teda využívať počas celého roka. 

Prečo nie papierové krabice? 

Alternatívou k prepravkám na pečivo a lahôdky sú rôzne papierové krabice. Tie však využijete maximálne jeden alebo dvakrát. Následne už sú umastené, ulepené alebo pokrčené a musíte ich vyhodiť. S jednou plastovou prepravkou tak šetríte aj životné prostredie. 

Využijete ich aj inde 

Tieto prepravky nie sú určené len na pečivo a lahôdky. Ak sa tak rozhodnete, môžete v nich prenášať akýkoľvek iný druh potravín alebo iného tovaru. Vždy však rešpektujte maximálnu nosnosť, na ktorú je prepravka dimenzovaná. V opačnom prípade by vám mohla ľahko prasknúť a s ňou prídete aj o jej obsah. 

Prezrite si celú našu ponuku 

V našom e-shope nájdete celú paletu prepraviek na pečivo a lahôdky, ale aj prepraviek na mäso, ovocie a zeleninu, stohovateľných prepraviek a iných typov do skladu aj na doma. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.