Nové transparentné prepravky v našej ponuke

Ako ste si možno už všimli, v našej ponuke sa objavili nové transparentné prepravky. Tento produkt má nespočetne veľa výhod, ktoré by sme vám radi predstavili v dnešnom článku. Kde všade môžete využiť tieto praktické priehľadné prepravky? Čítajte ďalej.

Prehľadné skladovanie 

Nové transparentné prepravky v našej ponuke vám umožňujú vidieť ich obsah bez toho, aby ste ich museli všetky vyťahovať zo skrine či z regálu. Neustále tak máte prehľad o tom, kde čo máte. Sú vhodné na náradie do garáže či dielne, ale aj ako skladovacie boxy na detské hračky, či na čistiace prostriedky v domácnosti. 

Výhodná cena 

Najlacnejší model transparentných prepraviek z našej ponuky začína už od 1,10 bez DPH. Za pár eur tak môžete mať desiatky skvelých pomocníkov, ktorí úplne zmenia váš pohľad na upratovanie a skladovanie vašich vecí v domácnosti. Už nikdy viac nemusíte nič hľadať a prehrabávať pri tom celú skriňu. 

Skvelé aj na prenášanie 

Vďaka vekám sa dajú prepravky riadne uzavrieť a tým pádom aj pohodlne prenášať. Ani pri prevoze autom sa vám tak ich obsah nerozsype po celom kufri a pri vykladaní tovaru na viacerých miestach vždy vidíte, čo máte v ktorej prepravky. Hodia sa aj na náradie a diely pre rôznych hodinových manželov a iných opravárov. 

Široká paleta veľkostí 

Z transparentných prepraviek v našej ponuke si vyberie naozaj každý. V našej ponuke nájdete desiatky rôznych veľkostných variantov, typov s držadlami aj bez, modelov do regálu, ale aj modelov so spomínanými vekami. S výberom vám radi poradíme. 

Objednávajte ešte dnes 

Sme veľmi radi, že sme mohli do našej ponuky zaradiť aj tieto transparentné prepravky. Ak máte akékoľvek otázky o týchto produktoch, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Objednávať si môžete veľké množstvá do skladov, ale aj len pár kusov do domácnosti.