Regály a skladovacie systémy pre firmy v Senici

Našou širokou ponukou a individuálnym prístupom ku každému projektu by sme radi oslovili ďalšie firmy v Senici – v meste, kde už máme veľké množstvo spokojných zákazníkov. Potrebujete regály na mieru? Sme pripravení postarať sa o to od návrhu cez výrobu a montáž až po pravidelný servis a revíziu.

Regály do skladov na Záhorí

Senica je v srdce záhoria, v ktorom nájdeme množstvo pracovných príležitostí v podobe priemyselných firiem, dielní, servisov a logistických centier. Mnohé z týchto firiem sú vybavené regálmi a ďalším technickým zabezpečením, napríklad dielenským nábytkom, od nás – od firmy Storage.

Skladovacie systémy a regály Senica

Ak neviete, kde zohnať regály a skladovacie systémy pre vašu spoločnosť v Senici, obráťte sa na nás. Sídlime v Novom Meste nad Váhom a radi vám pripravíme ponuku na mieru, ktorá sa nemusí týkať len regálov, ale aj komplexného vybavenia pre váš sklad.

Logistické centrá v Senici s našimi regálmi

Skladovacie priestory v Senici poznajú značku Storage – naše štítky nájdete v mnohých firmách, ktoré patria medzi našich spokojných zákazníkov. Staráme sa o pravidelný servis, inovácie, ale aj revízie regálových systémov, ktoré sú povinné.

Zakladáte firmu v Senici? Pomôžeme vám

Pri zakladaní firmy musíte myslieť na obrovské množstvo vecí, ktoré vám dajú naozaj zabrať. Nechajte aspoň zariadenie vašej firmy na nás – vy sa starajte o svoj biznis, my sa postaráme o to, aby ste mali dostatok regálov, prepraviek, kvalitný nábytok a ostatné technické zabezpečenie.

Čakáme na vašu správu

Veľmi radi sa s vami stretneme osobne a predstavíme vám náš komplexný sortiment pre všetky priemyselné a kancelárske firmy, ale aj pre rôzne dielne a servisy. Neváhajte a zanechajte nám správu alebo nám zavolajte a my pre vás pripravíme individuálnu ponuku priamo na mieru.